od všeho něco

Vítám vás na mých stránkách a doufám , že se vám tu líbí a budete se vracet

Muž +Žena

*

Vzkaz od žen mužům


Milí muži,Vzkaz žen mužům
Milí muži,
děkujeme vám, že jste nám nastínili svá pravidla. Konečně víme, co se ve vás odehrává, zatímco mlčíte. Díky pregnantním formulacím a ujasnění témat nejvyšší důležitosti, jsme pro vás nyní mohly vypracovat cílenou specifikaci tezí. Vzhledem k tomu, že korespondují s vašimi precedenty, mají rovněž všechny číslo 1.
Vítáme vaši iniciativu a těšíme se na další spolupráci

vaše ženy

1. Když něco potřebujeme, tak nám to dovolte koupit, a nepátrejte, proč to potřebujeme a co tím budeme dělat
1. Občas menstruujeme – smiřte se s tím
1. Sobota = úklid. Je to totéž co tornádo nebo blizard. Nic s tím nenaděláte.
1. 24hodinová nepřetržitá služba u dětí není dovolená a nikdy ji za dovolenou považovat nebudeme
1. Pochopte, že spodní plocha zvednutého záchodového prkýnka, okraj mísy ani podlaha nejsou vhodné pro značkování teritoria – jste už velcí kluci, když nacákáte, utřete po sobě.
1. Vyjasněme si jedno: Jasně formulované žádosti nejsou sekýrování. Jemné náznaky nezabírají, důraznější náznaky nezabírají. Tak prostě říkáme, co chceme.
1. „Ne“ znamená „Ne“ a „Nechci“ znamená „Nechci“, nepřemlouvejte nás, že je to jinak.
1. Nechcete-li, abychom vás obtěžovali s problémy, které nedokážete vyřešit, a hledali u vás útěchu, nikdy se nás neptejte, proč jsme byly u kamarádky tak dlouho, a o čem spolu můžeme pořád mluvit.
1. Když vyluxujete lednici, řekněte nám o tom.
1. To, že chceme, abyste si občas vzali čisté oblečení neznamená, že se máte oblékat jako hoši z telenovely. Jestliže chceme, abyste se oblékali jako hoši z telenovely znamená to, že chceme nosit prádlo jako fotomodelky.
1. Na otázku, jestli nejsme tlusté, odpovídejte vždy a za všech okolností: „Jsi krásná!“
1. Nechte nás chovat se intuitivně, ačkoli to svou logikou nechápete, stejně se tak chovat budeme - máme to v genech.
1. Prosíme - o reklamních přestávkách nepřepínejte na jiné kanály a nechoďte si pro pivo, ať vám můžeme sdělit to, vám už dlouho chceme říci.
1. Pokud nemáme dojet někam jinam než kam míříme, dovolte nám někdy, ať se zeptáme na cestu. Kolumbus taky mířil původně do Indie.
1. Nikdy nebudeme vařit jako vaše maminka. Smiřte se s tím a přestaňte si stěžovat.
1. Všichni muži rozeznávají pouze 16 barev - stejně jako výchozí nastavení Windows. Proto nám věřte, když řekneme, že to, co máte na sobě, se k sobě nehodí.
1. Pláč v extrémních situacích není hysterie. Extrémní situaci poznáte podle toho, že pláčeme. Reagujte obejmutím, v opačném případě očekávejte reakci, kterou nechcete zažít.
1. Pokud vidíte, že se něco stalo, neptejte se, co. Stejně víte alespoň o pěti věcech, které se mohly provalit. Prostě nás odproste, obejměte a polibte. Jakékoli jiné chování vyvolá hádku, a to vám za to nestojí.
1. Nejsme jasnovidky. Naše neschopnost poznat, že máte s někým nebo něčím problémy neznamená, že jsme večeři nedosolily schválně.
1. Z vašeho piva jsme nadšené stejně jako vy z našich kabelek.
1. Jsme krásné, sexy a žádoucí! Prsa po tatínkovi jsou taky prsa.

Děkujeme vám, že jste si to přečetli. Víme, že mnohé z nás zažijí osamělý víkend, ale to nevadí. Bereme to jako relax.

 

 
Mnoho lidí si zkazí celý život představou toho co jim hrozí